En İyi Anket Doldur Para Kazan Siteleri 2024

En İyi Anket Doldur Para Kazan Siteleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anket doldur para kazan siteleri listesine geçmeden önce, anket doldurarak para kazanma konusunu biraz detaylandırmak gerekir. Geçmişte anketörler yolda yürürken bizleri çevirir ve anket yapmak isterlerdi. Günümüzde ise anket yapma işi online siteler üzerinden ilerlemektedir. Özellikle son yıllarda sayısı oldukça artan anket sitelerinden, evde anket doldurarak kazanç sağlama şansı vardır. Ancak tabii ki doğru ve güvenilir siteleri bulmak gerekir. Tek bir siteyle çalışınca büyük getirisi olmayabilir ama farklı platformları kullanırsanız ve planlı, düzenli olarak yaparsanız ciddi gelirlere dönüşebilecek bir iş haline gelebilmektedir.

Güvenilir Anket Doldur Para Kazan Siteleri Hangileridir?

En güvenilir anket doldurma siteleri listesini sizler için derledik. Bu sitelerin ortak özellikleri ödeme ve kişisel bilgiler konusunda sorun olmamasıdır. İlgili sitelerden en önemli 3 tanesini şu şekilde sıralamak mümkündür;

En İyi Anket Doldur Para Kazan Siteleri
En İyi Anket Doldur Para Kazan Siteleri 2024
  1. brandedsurveys.com: Siteye üyelik Facebook üzerinden de olabilmektedir. Profil oluşturulur ve birçok kişisel bilgi verilir. Firma hakkınızda ne kadar şey bilirse vereceği anketlerin içerikleri ona göre olur ve miktarı da fazla olur. Anket doldurarak puan kazanılır sonrasında bu puanlar nakde dönüşür. Ödemeler PayPal ya da hediye kart şeklinde yapılır. 100 puan 1 dolara eşit sayılmaktadır. Ancak bazen ankete göre anket başı 300 dolara kadar da puan kazanılabilmektedir.
  1. surveysavvy.com: Müşteri hizmetleri servisi en iyi firmadır. Anket başı 10 sent ödeme yapılır. Ödeme şekli kripto para ya da hediye kartlarıdır.
  1. ysense.com: Son dönemlerin en iyi anket doldurma siteleri listesi için ysense’den bahsetmesek olmaz. Referans mantığıyla ilerleyen sistem önemli oranlarda kazançlar sağlamaktadır. Profiliniz doğrultusunda size uygun olabilecek anketler veriliyor ve 15 sent civarı ödeme anket başına yapılıyor.

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler

Bunların dışında diğer anket doldur para kazan siteleri ise şu şekildedir; Myiyo, Market Agent, Toluna, Fikirpazari, The Panel Station, Jtn Panel, Mobrog, Life Points Panel, Opinion Outpost, Yougov, Join Hiving, Prolific, Panel Base, MindMover, Popus Live, New Vista Live, I-Say, Acop. Siteler her ne kadar güvenilir siteler listesinde bile olsa yine de dikkat etmek gereken bir iki nokta var. Şahsi mailiniz ile değil de bu iş için yeni bir mail adresi almanız daha sağlıklı olacaktır. Bir de üyelik ücreti isteyen firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız.

En İyi Anket Doldur Para Kazan Siteleri 2024

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir