Pop Art Stilinde Odalarınız Yer Rengarenk Olsun

Pop Art Stilinde Odalarınız Yer Rengarenk Olsun
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Modern çağın en dikkat çeken akımının dekorasyona yansımasıyla pop art stilinin evleri renklendirmesi ortaya çıkmıştır.

Aslında pop art bir akım olarak doğmuştur. En az diğer alanlar kadar sanat ve mimariyi de etkilemesi yolun ucunu ev dekorasyonuna çıkarmıştır.

Pop art neon ve canlı renkleri bünyesinde barındıran bir anlayışla ortaya çıkmıştır. Ayrıca çizgi roman karakterleri de bu akımın sanat anlayışını desteklemiştir. Böylelikle ortaya rengarenk figürler ve tasarımlar saçılmıştır.

Pop art stili ile evlerinize farklı ve alışılmışın dışında alanlar yaratabilir. Eğlenceli, hoş, keyifli yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Pop art stili ile kendinize yeni ve renkli tarzlar oluşturabilirsiniz.

Ev Dekorasyonu Pop Art Stilinin Neresindedir?

Pop art sanatının ruhunu evinizin her köşesine ince ince dokuyabilir, pop art sanat anlayışı ile evinizdeki her parçayı ayrı ayrı renklendirebilirsiniz.

Pop art stilinin ev dekorasyonuna yansıması renkli, orijinal ve alışılmışın dışında evin dizayn edilmesidir. Pop Art’a uygun stil oluşturmak için en şık, zarif, kimsede olmayan tasarımlar, hayal sınırlarınızı aşan güzellikler ile renklerin buluşması gibi bir tarzı tasarımlarınıza yansıtabilirsiniz.

Pop Art ev dekorasyonu ile duvarlarınızdan başlayarak evin içindeki en küçük parçaya kadar en yeni, modern ve gösterişli bir stil oluşturabilirsiniz.

Pop Art ile evlerinizi yeniden yaratırken içinizdeki heyecanı, coşkuyu, canlılığı renklerle buluşturuyor, soluk ve koyu renklerden uzaklaşarak sarı, mavi, kırmızı gibi canlı renkleri serpiştiriyorsunuz her yere.

Pop artın en belirgin ve dikkat çeken tarafı sarı, pembe, yeşil gibi neon renkleri kullanmasıdır. Ayrıca pop art zıtlıkları da kullanarak muhteşem uyumları büyük bir başarı ile yakalamaktadır.

Còsagach Nedir? Còsagach Stilini Evinize Uyarlayın

Pop Art Stili İle Rengarenk Duvarlar

Pop art stili ile evlerinizi renklendirmeye duvarlarınızla başlayabilirsiniz. Pop art stili duvar renklendirme, hem evinize mükemmel bir değişiklik katacak hem de hayalinizdeki canlılığı renkler yardımıyla duvarlara yansıtacaksınız.

Duvarlarınızı rengarenk değişik duvar kağıtları ile kaplayacağınız gibi dijital baskı uygulaması ile canlı renkleri duvarlarınız ile buluşturabilirsiniz.

Pop Art Stilinde Odalarınız Yer Rengarenk Olsun
Pop Art Stilinde Odalarınız Yer Rengarenk Olsun

Pop artın sıklıkla uyguladığı zıt renkler uyumunu duvar tablo ikilisi arasında muhteşem ve gösterişli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Renkli bir duvarın üstüne canlı tek renk bir tablo ile taçlandırarak hem renklerin dünyasının güzelliğinden faydalanır hem de şahane bir ev dekorasyonu oluşturursunuz.

Pop Art Stili ile Renkli Mobilyalar

Pop art stilini yakalamak ve evinizde uygulamak istediğinizde adeta bir renk cümbüşü yaratacaksınız. Mobilyalar evi öne çıkaran evin havasını değiştiren, evi ev yapan eşyalardır.

Mobilyalarınızla canlı ve renkli bir tarz oluşturarak pop art imajı oluşturabilirsiniz. Canlı renkten oluşan koltuklarınızı yine canlı ve zıt bir kırlent ile tamamlayabilirsiniz.

Renklerin ahenkle dans edeceği mobilyalarınızı orijinal ve görülmemiş desenlerle destekleyebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza farklılıklar katan pop art stili ile renkleri konuşturabilir solgun ve koyu renklerden uzaklaşabilirsiniz.

Mobilya ve halılarınızı renkli ve uyum içinde tasarladıktan sonra onları öne çıkaracak harika ve tek renk bir sehpa ile oturma odanızı şenlendirebilirsiniz.

Pop Arta Uygun Diğer Ev Parçaları Nasıl Tasarlanabilir?

Pop art sanatı ile tepeden tırnağa evinizi yeniden yaratabilir kendinize yeniden bir renkli dünya oluşturabilirsiniz. Duvar, mobilya ve halılardan sonra evinizin küçük parçalarını da renklendirmek harika bir karar olacaktır.

Bir evin olmazsa olmazı avize lambaları canlı renk ve desenlerle destekleyebilir şahane dekorlar oluşturabilirsiniz. Evinizde bulundurmaktan hoşlandığınız aksesuarları renklerin gücü ile buluşturabilir hayal gibi görüntüler oluşturabilirsiniz.

Klasik beyaz ve krem perdeleri unutarak rengarenk perde tasarımları evinizin camlarını pop art tarzı ile açabilirsiniz.

Pop Art Stilinde Odalarınız Yer Rengarenk Olsun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir